SketchUp Pro 2023 v23.1.315 (x64) + Patch(Crack)

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...

Google SketchUp her çeşit 3D modelleri hızlı ve kolayca kullanmanıza izin veren bir 3D modelleme ve grafik dizayn programıdır. Tüm araçların nasıl kullanılacağına dair bir derste bu uygulamada mevcuttur.

Araçta basit geometrik figürleri oluşturmaktan tutun da tepe ve yüz çizimine kadar, her türlü modelleme, doku, ışık ve kesme işlemleri vardır.

Bir geometrik figür oluşturmak oldukça basit. Kalemle bir kare çizin ve onu fareyle sürükleyin, kendisi istediğiniz volümü alır. Pencereler, kapılar ve tahmin edebileceğiniz her türlü şekli oluşturmak artık mümkün. Elbette, rengi ve dokuları da seçebilirsiniz.

Kendi modellerinizi oluşturmakta iyi değilseniz, programda ücretsiz olarak kullanabileceğiniz diğer üyelerin oluşturduğu büyük bir kaynak vardır. Araçtan mobilyaya kadar insan figüründen her çeşit dekoratif nesneye kadar farklı öğeler içerir.

Google SketchUp 3D modellerinizi farklı formatlara dönüştürmenize de izin verir: JPG, BMP, TIFF ve 2D için PNG dosyaları ve 3D nesneler ve manzaralar için de 3DS, DEM, DDF, DWG, DXF ve SKP dosyaları. Ayrıca video sahnelerini ve hareketlerini de MOV ve AVI dosyalarına dönüştürebilirsiniz.

İç dizayn, mimarlık ve endüstri dizaynları için çok amaçlı bir araçtır. Buna ek olarak, program modellerini Google Earth’e yüklemenize izin verir, böylece modelleri diğer kullanıcılar ile paylaşabilirsiniz. Şehrinizdeki bir binanın 3D görünümünü yapabilecekseniz, SketchUp için doğru kişisiniz.

SketchUp Pro Overview

SketchUp is useful from the earliest stages of design to the end of construction. Programming, diagramming, design development, detailing, documentation, RFIs-wherever you need drawings, you need SketchUp Pro.
Tools of SketchUp Pro

   SketchUp Pro for Desktop
   Fast, easy 3D modeling for anything you can imagine.
   SketchUp for Web
   Our powerful web modeler, with all the features you need to turn your designs into real things.
   Unlimited cloud storage
   Share, collaborate, and store your projects in the cloud. Gain flexibility and peace of mind.
   2D design documentation
   Create scaled drawing sets in 2D with LayOut.
   VR model viewing
   Wow your clients with a walkthrough of their project on Microsoft HoloLens, HTC Vive, or Oculus, on your phone or tablet.
   Features that make your projects yours
   Make your project look like only you can with custom Styles, Materials, and Outliner. And, make that work smooth and easy with Dynamic Components.

SketchUp Pro 2023 v23.1.315 (x64) + Patch(Crack) BENZER İÇERİKLER
SketchUp Pro 2023 v23.1.315 (x64) + Patch(Crack) YAPILAN YORUMLAR